mazda yedek parça hesaplı hızlı ulaşım

HESAPLI ULAŞIM:

Adak Otomotiv ve Yurtiçi kargo arasında yapılan anlaşma uyarınca artık siz değerli müşterilerimiz satın aldığınız ürünlere daha hızlı ve daha hesaplı kavuşacaksınız.Türkiyenin hızlı ve güvenilir lojistik firması Yurtiçi kargo yaygın şube ağı ve hızlı ulaşımı ile sizlere hakettiğiniz hizmeti sunuyor.Artık %60 varan iskonto oranı ile hesaplı satın aldığınız ürünün kargo ücretide çok hesaplı.Neden daha fazla ödeyesiniz?

KARGO TAKİP:

Adak Otomotivden satın aldığınız ürün aynı gün Yurtiçi kargoya teslim edilir.Firmamızdan edineceğiniz gönderi numarasını   http://www.yurticikargo.com/ linkine tıklayıp gerekli kutucuğa yazmanız halinde: kargonuzun size ne zaman ulaşacağı ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden öğreneblirsiniz.Kargoda kötü sürprize son.Adak Otomotiv siz değerli müşterilerinin zamanının ve parasının kıymetini biliyor.Uzun yıllar alışveriş etmek dileğiyle...

YURTİÇİ KARGO:

1982 yılında Türkiyenin tek kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo, kuruluşundan bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden ülke genelinde şube ağını yaygınlaştırmış, yurtiçinden sonra, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde de hizmet vermeye başlamıştır. 1996 yılından itibaren yurtdışı taşımacılık servisi ile, dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi olmuştur.

2003 yılında Avrupa’nın en büyük ikinci kargo taşımacılık grubu Fransız Geopost Şirketler Grubu ile Arıkanlı Holding bünyesinde yer alan Yurtiçi Kargo arasında gerçekleştirilen ortaklık sonucunda Geopost Yurtiçi Kargo kurulmuştur. Bu ortaklık ile Türkiye’deki ithalat ve ihracat gönderileri hedeflenirken, Geopost’un Balkanlar ve Türk Cumhuriyetlerindeki koordinasyonunu sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu yapılanma Romanya, Bulgaristan ve Kazakistan’daki firmaların kurulmasını sağlamıştır. Bunun yanısıra, Geopost ve Yurtiçi Kargo %50/ 50 ortaklık ile Rusya kargo pazarının lideri olan Armadillo’yu satın almıştır.

2003 yılına uzanan Geopost ve Yurtiçi Kargo ortaklığı, uzun süren görüşmeler sonucunda Nisan 2007’de Yurtiçi Kargonun %25 hissesini devretmesiyle daha da gelişmiştir. 26 yıldır öncü tavrından hiç taviz vermeyen Yurtiçi Kargo, bugün 17 bölge müdürlüğü, 800 şubesi, 30 aktarma merkezi, 2500 araçtan oluşan dev filosu ve 10.000 çalışanı ile liderlik koltuğunda oturmaya devam etmektedir.

Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesini; 2003 yılında da TS EN ISO 9001: 2000 Kalite Sistem Belgesi ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 1999dan bu yana yaptığı çalışmalarla da operasyonel yapıda, bilgi sistemlerinde ve insan kaynaklarında kalite startlarını yakalamıştır.

05.04.2010