Hakkımızda

Adak Otomotiv 15 yıldır yedek parça ithalat , toptan ve perakende satışı yapmakta olan, 5 yıl süredir de bünyesinde bulunan Volcar Service ile servis hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gayet iyi bilmekte olup  bunlara paralel çalışmalar yapmaktayız.
Size sunacağımız şartlarda , sunacağımız marka ve kalitedeki ürünlerimizin tüm firma ve kuruluşlarla karşılaştırmak koşulu ile bu konuda yeterli kanaate ulaşabilirsiniz.

Yedek parça sektöründeki en büyük sıkıntı olan bulanabilirlik ve fiyat problemlerini bizimle aşabileceğiniz gibi teknik kadromuzla aracınız hakkında bilgi alışverişi de yapabilrisiniz.Biz adak otomotiv olarak mazda yedek parça konusunda iddialıyız.Önce bize danışın sonra haraket edin !!

Piyasadaki yoğun rekabet ortamında satış, ciro ve karlılığının gün geçtikçe düştüğü, buna karşılık giderlerin tersine seyir ettiği bu şartlarda Adak Otomotiv ile çalışmanız halinde size sunduğumuz ürünlerle giderlerinizin de inanılmaz derecede düşüş gösterdiğini göreceksiniz.

Kaliteden ödün vermeden hep ucuz en ucuz sloganı ile yola çıkan bizler siz değerli dostlarımızla uzun yıllar artan bir ivme ile ticaret yapmayı hedefliyoruz. 

Yedek parça alırken en ucuz hep ucuz politikasıyla satış yapan bizi www.adakotomotiv.com adresinden ziyaret edin..

SAYGILARIMIZLA